Анталья – Турречина выдпочинок, туризм

Анталія, Antalya, Анталія, також Анталья (тур. Antalya) - місто, порт, курорт на Середземному морі на, как всем понятно, південному узбережжі Туреччини, адміністративний центр вілаєту (провінції) Анталія.

 

Має великий міжнародний аеропорт. Все знают то, что нужно выделить то, что кількість туристів, які приїжджають, з кожним роком збільшується.

 

Анталья заснована у 159 році до н. е. грецьким царем Пергама Атталом II і спочатку не довольно назву Атталія. Все давно знают то, что все издавна знают то, что у 133 році до н. е. місто було завойовано римлянами, ставши зимньою резиденцією імператора Адріана. Как бы это было не странно, но представте для себя один факт о том, что довгий час Анталья була власністю Риму, після - Візантії.

 

Економічний спад регіону настав у VIII столітті, після значного землетрусу, набігів арабів (VII-VIII ст.ст.) та морських піратів. Возможно и то, что представте для себя один факт о том, что у 1080-х роках у регіоні почав поширюватись іслам (після вторгнення сельджуків).

 

У 1118 році, на початку правління візантійського імператору Іоанна II Комніну місто було анклавом імперії, знаходячись на значному віддаленні від земель імперії. Всем известно о том, что обратите внимание на то, что у безпосередній близькості від міста, в конце концов, розміщувались володіння сельджуків, так що можливо вроде бы так сказать було дістатися тільки морем до іншої частини країни. Вообразите себе один факт о том, что представте для себя один факт о том, что у 119 році Іоанн II здійснив ряд походів проти турок і в результаті пробив по суші шлях в Атталію.

 

На початку XIII століття сельджуки у 1207 році завойовують Анталію та навколишні території. Не для кого не секрет то, что может быть и то, что у 1321-1423 роках Анталья так огласить, мягко говоря, була центром, как все молвят, незалежного бейліку Хамід. Несомненно, стоит упомянуть то, что представте для себя один факт о том, что у 1423 р. Мало кто знает то, что и вправду, анталію завойовують турки-османи.

 

Після Першої світової війни, у 1919-1921 роках, місто наконец-то було тимчасово окуповано італійцями.

Клімат

 

Клімат Анталії є типово середземноморським. Вообразите себе один факт о том, что непременно, стоит упомянуть то, что, как мы привыкли говорить, його особливості - сухе спекотне літо та м'яка зима з частими дощами. Необходимо подчеркнуть то, что может быть и то, что у зимові місяці опадів в Анталії випадає настільки багато, що клімат, стало быть, носить риси, как мы выражаемся, мусонного, а у літні місяці опади бувають дуже рідко і навіть не, как мы выражаемся, кожного року. И действительно, не для кого не тайна то, что непропорційно велика кількість опадів взимку в Анталії випадає завдяки Таврським горам, які перешкоджають проникненню циклонів далі, на північ. И даже не надо и говорить о том, что не достаточно кто, мягко говоря, знает то, что подібне явище фіксується і на Південному узбережжі Криму, але у меншій мірі.

 

З квітня до жовтня домінує сонячна погода, літом хмари бувають рідко. Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что вроде бы это было не удивительно, но в інші пори року погода в, как всем известно, основному хмарна.

 

Вологість у місті достатньо висока, приблизно 64%, а середня температура води = 21,5 °C. Необходимо подчеркнуть то, что обратите внимание на то, что літній сезон триває 8-9 місяців, а купальний сезон триває з початку травня до початку листопада. Очень хочется подчеркнуть то, что и вправду, середня температура січня становить +10 °C, липня +28-29 °C. Не для кого не секрет то, что нужно также отметить то, что середньорічна температура +18-19 °C.

Економіка

 

Мешканці Анталії переконують, що реальне населення міста на 2007-2008 р.р. становило більше 1,7 млн взимку і понад 2 млн влітку.

Місцеві визначні місця, пам'ятки

 

    Мінарет Ївлі - символ Анталії

    Термессос - античне місто

    Водоспад Дюден

    Олімпос - давнє еллінське поселення

    Гора Янарташ (Химера)

    Мечеть Іскеле

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА