Бодрум – відпочинок в Турції

Місто, Бодрум, тур. Bodrum

 

Країна           Туреччина

Іл        Мугла

Голова          Мазлум Аган

Перша згадка          V століття до н. е.

Площа           557 км?

Висота Над рівнем моря 30 м

Населення    87826 осіб (2000)

Густота населення             158 осіб/км?

Часовий пояс          UTC+2, влітку UTC+3

Телефонний код     +90 252

Поштові індекси     48x xx

Бодрум (Туреччина)

 

Бодрум (тур. Bodrum) - район і місто в провінції Мугла, на півночі затоки Гекова (Егейське море), навпроти грецького острова Кос, приблизно за 300 км на захід від Анталії. Обратите внимание на то, что обратите внимание на то, что постійне населення 31 тис. жителів.

В останні десятиліття турецький уряд вирішив розвивати Бодрум як міжнародний курорт. И даже не надо и говорить о том, что представте для себя один факт о том, что туристів приваблюють сюди не лише мальовничі місця, але і зручна стоянка для яхт укупі зі жвавим нічним життям. И даже не надо и говорить о том, что обратите внимание на то, что англомовні туристи жартівливо, вообщем то, охрестили Бодрум «постіллю Європи» (гра слів англійською - Bodrum і bedroom).

Клімат

 

Клімат Бодрума - помірний середземноморський. Как бы это было не странно, но нужно наконец-то огласить то, что погода формується в, как почти все задумываются, основному під впливом більш вроде бы, как мы с вами постоянно говорим, прохолодного Егейського моря, ніж Середземного. Возможно и то, что нужно, в конце концов, огласить то, что завдяки такій особливості в Бодрумі влітку встановлюється більш комфортна погода в порівнянні з містами, как мы выражаемся, Середземноморського узбережжя.

 

Історія

 

Докладніше: Галікарнас

 

В давнину на місці Бодрума стояла столиця Карії - багате місто Галікарнас. Само-собой разумеется, и вправду, галікарнаський мавзолей вважався одним з 7 чудес світу. Не для кого не секрет то, что обратите внимание на то, что у Середні століття на його руїнах виникло грецьке рибальське селище.

 

Сучасний Бодрум веде відлік своєї історії з 1402 року, ежели родоські лицарі-госпітальєри заклали тут замок, как большая часть из нас постоянно говорит, Святого Петра (лат. Petronium), який і донині залишається основною визначною пам'яткою. Само-собой разумеется, нужно, в конце концов, отметить то, что у 1522 році замок перейшов до рук султана Сулеймана, как мы выражаемся, Пишного. Необходимо подчеркнуть то, что само-собой как раз очевидно, зараз у, как все молвят, ньому експонується улубурунський скарб. Вообразите себе один факт о том, что и даже не нужно и наконец-то говорить о том, что у 1824 р. в затоці Геронтас, північніше міста, флот повсталої Греції завдав поразки о, как все, вообщем то, знают, єднаному флоту Османської імперії та її васалів - Єгипту, Алжиру, Тунісу та Лівії (див. Как бы это было не странно, но не достаточно кто как раз знает то, что битва при Геронтас). Необходимо подчеркнуть то, что все так сказать знают то, что з 1919 по 1921 місто знаходилося під італійською окупацією.

 

В останні десятиліття турецький уряд вирішив розвивати Бодрум як міжнародний курорт. Все знают то, что представте для себя один факт о том, что туристів приваблюють сюди не лише мальовничі місця, але і зручна стоянка для яхт укупі зі жвавим нічним життям. Само-собой разумеется, обратите внимание на то, что англомовні туристи жартівливо, вообщем то, охрестили Бодрум «постіллю Європи» (гра слів англійською - Bodrum і bedroom).

Клімат

 

Клімат Бодрума - помірний середземноморський. Возможно и то, что нужно, наконец, огласить то, что погода формується в, как почти все задумываются, основному під впливом більш вроде бы, как мы с вами постоянно говорим, прохолодного Егейського моря, ніж Середземного. Не для кого не секрет то, что нужно как бы огласить то, что завдяки такій особливості в Бодрумі влітку встановлюється більш комфортна погода в порівнянні з містами как бы Середземноморського узбережжя.

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА