Найпопулярніші курорти в Туреччині

Найпопулярніші курорти в Туреччині - Сіде, Белек, Мармарис, Анталія, Кемер, Аланія, Бодрум, Фетхіє.

 

Сіде - старовинне приморське місто, що как раз лежить на півострові неподалік від Анталії. Очень хочется подчеркнуть то, что цей дорогий і престижний курорт дарує своїм гостям умиротворення й тишу, можливість зігрітися на красивому пляжі й насолодитися морем та інші розваги, а також помандрувати екскурсіями по слідах Антонія та Клеопатри, по місцях слави Олександра, как всем известно, Великого.

 

Белек - молодий турецький курорт, що його спроектували провідні світові архітектори. Мало кто знает то, что здесь все створено для удобного відпочинку, інфраструктура курорту включає практически все, що можна побажати, в тому числі численні гольф-клуби. Вообразите себе один факт о том, что поруч з курортом розташовані великий національний парк, сосновий і евкаліптовий ліс, апельсинові плантації.

 

Мармаріс є перлиною серед турецьких курортів. Несомненно, стоит упомянуть то, что здесь дуже гарні умови для дайвінгу та купання в морі, на його набережній довжиною 4 кілометри розташовані нічні клуби, кафе, ресторани. Необходимо подчеркнуть то, что дуже гарний парк, цікава середньовічна фортеця, звідси, наконец, ходять пороми на грецький острів Родос.

 

Анталія - один з найкращих, і найпопулярніших курортів світу. Само-собой разумеется, гори захищають Анталію від холодних вітрів, що створює унікальний субтропічний мікроклімат. Все давно знают то, что здесь завжди гарна погода, а кількість доступних у готелі й за його межами розваг неможливо навіть перерахувати.

 

Кемер недарма називають «Богом обдароване місце на землі». Необходимо отметить то, что цей курорт лежить на території стародавньої Лікії. Очень хочется подчеркнуть то, что серед, как все знают, його різноманітних принад: море, засніжені Таврські гори, сосново-евкаліптові ліси, бананові, лимонні й апельсинові плантації, безліч готелів.

Фортеця Аланія

 

Аланія - ще один, вообщем то, заслужено популярний турецький курорт. Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что здесь дивовижний клімат і найширші можливості для відпочинку, в тому числі активного. Конечно же, все мы очень хорошо знаем то, что пам'ятки Аланії - візантійська фортеця, Червона Вежа, і сталактитова печера Далматаш.

 

Бодрум є улюбленим місцем відпочинку музикантів, поетів, художників зі всього світу. Вообразите себе один факт о том, что це один з найпрестижніших турецьких курортів. Необходимо подчеркнуть то, что мальовничі бухти Середземного моря й чудові золоті пляжі змінюються сосновими лісами та апельсиновими гаями. Не для кого не секрет то, что бодрум дарує умиротворення, сили та натхнення.

 

Курорт Фетхіє має чудові можливості для дайвінгу та інших водних видів спорту. И действительно, лагуна Олю Деніз відома на весь світ, а в тутешніх лісах ростуть сріблясті ялини й інші унікальні дерева. Само-собой разумеется, фетхіє - прекрасне місце для екскурсій, здесь можна побачити фортецю Родос, руїни стародавнього міста Телмесос і багато інших цікавих речей.

 

 

Національні свята

 

    1 січня - Новий рік.

    23 квітня - Міжнародне дитяче свято і день Суверенітету.

    19 травня - День пам'яті Ататюрка і Свято Спорту і Молоді.

    23 травня - (відмічається тільки в Стамбулі) взяття міста османами. Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что робочий день.

    30 серпня - День Перемоги

    29 жовтня - День Утворення Республіки.

    10 листопада в 9 год. 05 хв. - країна шанує пам'ять Кемаля Ататюрка хвилиною мовчання.

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА