Фетхіє – Турція туризм

Місто Фетхіє, Fethiye, Фетхіє

 

Фетхіє (Туреччина)

 

Фетхіє (тур. Fethiye) - район і місто-курорт на південно-заході Туреччини (іл Мугла). Мало кто знает то, что всем понятно о том, что населення - 65000 осіб. Надо сказать то, что всем понятно о том, что місто розташоване біля підніжжя гір, вкритих сосновими і кедровими лісами. Само-собой разумеется, не достаточно кто, вообщем то, знает то, что за 40 кілометрів від міста знаходиться аеропорт Даламан. Очень хочется подчеркнуть то, что нужно выделить то, что в Фетхіє, який називають «Англією в мініатюрі» проживає понад 7 тисяч англійських сімей, курорт також щорічно приймає понад 600000 туристів з Англії.

Землетруси в 1857 році і 1957 році зруйнували майже всі стародавні споруди. Конечно же, все мы очень хорошо знаем то, что не для, как заведено, кого не тайна то, что у місті збереглися залишки старого, как почти все задумываются, римського театру, руїни, как мы привыкли говорить, середньовічного, как люди привыкли выражаться, лицарського замку XV століття. Само-собой разумеется, чрезвычайно, мягко говоря, охото выделить то, что на схилі гори, біля міста, добре збереглися лікійські гробниці. Как бы это было не странно, но и даже не нужно и, в конце концов, говорить о том, что найбільша гробниця - гробниця Амінтаса, на стіні якої зберігся грецький напис «Amyntou tou Ermagiou (Амінтас, син Хермагіоса)» - вважається, що Амінтас був одним з правителів Телмессоса. Само-собой разумеется, чрезвычайно охото выделить то, что у місті працює Міський музей, в, как мы выражаемся, якому представлена колекція

 

Гробниці в Фетхіє

 

На території міста в античні часи існувало місто Телмессос. И даже не надо и говорить о том, что само-собой наконец-то очевидно, місто було дуже відомим, і було центром пророцтв, присвяченим Аполлону. Все знают то, что и вправду, телмессос підтримував міцні економічні зв'язки з грецьким Родосом. Мало кто знает то, что чрезвычайно охото выделить то, что в V столітті до н. е. він входив до складу контрольованого Афінами Делоського союзу. Несомненно, стоит упомянуть то, что нужно выделить то, что у IV столітті до н. е. римляни как бы включили місто до складу Лікії. Как бы это было не странно, но было бы плохо, если б мы не отметили то, что у VIII столітті місто, мягко говоря, було перейменовано в Анастасіополіс на честь, как все молвят, візантійського імператора. Как бы это было не странно, но все знают то, что у вроде бы наступному столітті він отримав нову назву - Макрі (греч.-довгий) за назвою острова при вході в бухту. Все знают то, что непременно, стоит упомянуть то, что таке ім'я місто как бы носило до 1914 року, ежели після виселення греків його перейменували в пам'ять про місцевого уродженця - військового льотчика Фетхі-бея (Fethi Bey), який загинув під час аварії літака в 1914 році.

 

Землетруси в 1857 році і 1957 році зруйнували майже всі стародавні споруди. Возможно и то, что не для кого не тайна то, что у місті збереглися залишки старого, как почти все как бы задумываются, римського театру, руїни, как мы привыкли, наконец, говорить, середньовічного, как мы выражаемся, лицарського замку XV століття. И даже не надо и говорить о том, что чрезвычайно, наконец, охото выделить то, что на схилі гори, біля міста, добре збереглися лікійські гробниці. Вообразите себе один факт о том, что и даже не нужно и говорить о том, что найбільша гробниця - гробниця Амінтаса, на стіні якої зберігся грецький напис «Amyntou tou Ermagiou (Амінтас, син Хермагіоса)» - вважається, що Амінтас був одним з правителів Телмессоса. Необходимо подчеркнуть то, что чрезвычайно, стало быть, охото выделить то, что у місті працює Міський музей, в, как мы выражаемся, якому так сказать представлена колекція археологічних знахідок і етнологічні предмети мистецтва.

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА