Кемер – місце відпочинку в Туреччині

Місто, Кемер, тур. Kemer

 

Країна           Туреччина

Іл        Анталія

Мер    Мустафа Гюль

Висота над рівнем моря   4 м

Населення    17 255 

Часовий пояс          UTC+2, влітку UTC+3

Телефонний код     814

Поштові індекси     07x xx

Автомобільний код           07

Кемер (Туреччина)

 

Кемер (тур. Kemer ) — місто-курорт й адміністративний центр, как все говорят, однойменного району, как люди привыкли выражаться, сільського типу Туреччини (провінція Анталья), розташований за 42 кілометри на південний захід від міста Анталья. Несомненно, стоит упомянуть то, что населення также становить 20,1 тис. жителів (2010). Возможно и то, что кемер, мягко говоря, знаходиться в історичній області, яка відома як Лікія, земля якої зберігає сліди Олександра, как мы с вами постоянно говорим, Македонського, Марка Антонія і багатьох інших великих полководців давнини.

 

Місто розташоване на схилах західних Таврських гір, що підступили до самого моря.

 

Зміст

 

    1 Історія

    2 Клімат

    3 Курорт

    4 Визначні пам'ятки Кемера

    5 Міста-побратими

    6 Галерея

    7 Посилання

 

Історія

 

Аж до 1910 року Кемер являв собою невелике селище і носив назву Ескікей (тур. Eskikoy  — «Старе Село»). Все знают то, что з, как многие думают, його історії зберігся лише, как люди привыкли выражаться, той факт, що в давнину селище згадувався як лікійське місто Ідріос . Несомненно, стоит упомянуть то, что протягом багатьох років з гір на село обрушувалися селеві потоки, утворюючи спочатку численні озера, а потім багнисті болота. Как бы это было не странно, но щоб хоч как бы якось захиститися від цього, місцеві жителі в 1910 році почали будівництво кам'яної стіни, яке завершилося тільки в 1917 році. Не для кого не секрет то, что у результаті споруда простягнулася вздовж гірських схилів на 23 кілометра. Не для кого не секрет то, что з боку це виглядало так, немов стіна опоясує гори, тому селище отримало нову назву — Кемер, що в перекладі з турецької означає «пояс» (ще один варіант перекладу: «кишеня»).

 

Існує ще одна з легенд про походження назви міста — з «Іліади». Необходимо подчеркнуть то, что гомер розповідає про те, що здесь, стало быть, жила химера. Необходимо отметить то, что саме цей міф, як стверджують, дав назву містечку. Вообразите себе один факт о том, что химера була как раз повалена Беллерофонтом, але язик, как всем известно, вогнедишного чудовиська досі видно на вершині невеликої гори Янарташ (що означає «камінь, що горить»).

 

Курорт

Узбережжя Кемера

 

У Кемері і в, как люди привыкли выражаться, його околицях розташовано безліч найрізноманітніших готелів - від скромних сімейних пансіонатів до розкішних п'ятизіркових клубів. Само-собой разумеется, курортна зона Кемера включає в для себя райони Бельдібі, Гейнюк, м. Само-собой разумеется, кемер, Кіріш, Чамьюва, Текірова.

Визначні пам'ятки Кемера

Гробниця в Олімпосі

Св. И действительно, микола, Міри Лікійські

Акведук у Фаселісі

 

    Сільце Чиралі

    Руїни древнего міста Олімпос

    Химера, або «Палаюча гора» (в селі Чиралі)

    Парк місячного світла ( Moonlight Park ) з насипним пісочним пляжем

    Парк Ерюк - експозиція побуту турків-кочівників

    Бульвар Ататюрка (тур. Ataturk Bulvar? ) - головна вулиця Кемера, на якій встановлено пам'ятник засновнику сучасної Туреччини Мустафі Кемалю Ататюрку (Ататюрк відпускає в небо голуба миру). Надо сказать то, что неподалеку від пам'ятника височіє годинникова башта з, как мы привыкли говорить, білого каменю - знак Кемера. Очень хочется подчеркнуть то, что перед пам'ятником знаходяться танцюючі фонтани. Все знают то, что по вівторках здесь працює рынок, де місцеві жителі продають фрукти, овочі, прянощі. Само-собой разумеется, здесь же знаходиться центральна станція міжміських автобусів, які відправляються в довколишні містечка і Анталію.

    Печера Білдібі - печера, що знаходиться за 16 км на північ від Кемера, зберігає сліди людини палеоліту.

    Каньйон Гойнюк

    Канатна дорога Olympos Teleferik на вершину гори Тахтали (2365 метрів, у селі Текірова)

    Демре Міри Лікійські - батьківщина св. И даже не надо и говорить о том, что миколи Чудотворця

    Руїни, как мы с вами постоянно говорим, древнего міста Фазеліс

 

До 1960 років в Кемер можна так сказать було дістатися тільки морем. Надо сказать то, что але если Анталья стала перетворюватися на великий міжнародний курорт, сюди проклали шосе. І вже в 1990 роки Кемер перетворився на один з найбільших туристичних центрів. Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что взимку 2010 року були добудовані 3 нових тунелю в бік Кемера. Вообразите себе один факт о том, что це так сказать було зроблено для того, що було менше автомобільних аварій, тому що раніше на вузькій серпантинній дорозі був двосторонній рух і багато автобусів злітали в урвища або кювети.

 

Неподалеку від Кемера збереглися руїни міст Фазеліса і Олімпоса. Мало кто знает то, что олімпос був заснований в III столітті до н. е. і до приходу римлян служив притулком для піратів. И действительно, був зруйнований землетрусом, до наших днів збереглися руїни бань і базиліки, а також численні надгробні пам'ятники і саркофаги.

Клімат

 

Місто Кемер, вообщем то, знаходиться в зоні середземноморського клімату. Конечно же, все мы очень хорошо знаем то, что незважаючи на постійно сяюче сонце, в Кемері відносно прохолодно через особливий мікроклімат. Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что взимку температура води 10-12 ° C, влітку — близько 27 ° C. Как бы это было не странно, но найдощовитіший сезон припадає на зимові місяці. Не для кого не секрет то, что в інший час здесь стоїть ясна сонячна погода.

 

Курорт

Узбережжя Кемера

 

У Кемері і в, как большинство из нас привыкло говорить, його околицях розташовано безліч найрізноманітніших готелів — від скромних сімейних пансіонатів до розкішних п'ятизіркових клубів. И действительно, курортна зона Кемера включає в для себя райони Бельдібі, Гейнюк, м. Не для кого не секрет то, что кемер, Кіріш, Чамьюва, Текірова.

Визначні пам'ятки Кемера

Гробниця в Олімпосі

Св. Все давно знают то, что микола, Міри Лікійські

Акведук у Фаселісі

 

    Сільце Чиралі

    Руїни, как люди привыкли выражаться, древнего міста Олімпос

    Химера, або «Палаюча гора» (в селі Чиралі)

    Парк місячного світла ( Moonlight Park ) з насипним пісочним пляжем

    Парк Ерюк — експозиція побуту турків-кочівників

    Бульвар Ататюрка (тур. Ataturk Bulvar? ) — головна вулиця Кемера, на якій, стало быть, встановлено пам'ятник засновнику сучасної Туреччини Мустафі Кемалю Ататюрку (Ататюрк відпускає в небо голуба миру). Все давно знают то, что неподалеку від пам'ятника височіє годинникова башта з білого каменю — знак Кемера. Само-собой разумеется, перед пам'ятником, наконец, знаходяться танцюючі фонтани. Надо сказать то, что по вівторках, мягко говоря, здесь працює рынок, де місцеві жителі продають фрукти, овочі, прянощі. И действительно, здесь же знаходиться центральна станція міжміських автобусів, які відправляються в довколишні містечка і Анталію.

    Печера Білдібі — печера, що, вообщем то, знаходиться за 16 км на північ від Кемера, зберігає сліди людини палеоліту.

    Каньйон Гойнюк

    Канатна дорога Olympos Teleferik на вершину гори Тахтали (2365 метрів, у селі Текірова)

    Демре Міри Лікійські — батьківщина св. Необходимо отметить то, что миколи Чудотворця

    Руїни древнего міста Фазеліс

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА