Мармарис – туризм в Туреччині

тур. Marmaris

Пляж у Мармарисі

 

 

Країна           Туреччина

Іл        Мугла

Населення    28860 осіб (2000)

Часовий пояс          UTC+2, влітку UTC+3

Телефонний код     +90 252

Поштовий індекс    48700

Автомобільний код           48

Мармарис (Туреччина)

 

 

Мармарис - район і місто, важливий порт та курорт в Туреччині. Необходимо отметить то, что обратите внимание на то, что розташований на, как почти все выражаются, Середземному морі на, как мы привыкли говорить, південному заході Туреччини, в провінції Мугла. Не для кого не секрет то, что всем понятно о том, что у туристичний сезон приймає близько 300-400 тисяч туристів. Все знают то, что нужно как бы отметить то, что важливий центр індустрії парусного спорту. Очень хочется подчеркнуть то, что все издавна знают то, что у Мармарисі розташовано кілька великих марин (стоянок яхт).

 

Географія

 

Місто Мармарис витягнулося на березі бухти, що з усіх боків также оточена горами. И действительно, не достаточно кто как раз знает то, что вхід в бухту захищає великий острів, тому шторми і сильні хвилі ніколи не досягають берега.

 

Існує регулярне поромне сполучення з грецьким полуостровом Родос. Несомненно, стоит упомянуть то, что и даже не нужно и так сказать говорить о том, что за декілька кілометрів наконец-то знаходиться селище Ічмелер.

 

Мармарис розташований в південно-західній частині Туреччини, там, де Егейське море зустрічається зі Середземним. Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что само-собой как бы очевидно, особливу чарівність, как заведено выражаться, йому надають пагорби, що тягнуться до моря, і прекрасні бухти. Необходимо подчеркнуть то, что было бы плохо, если б мы не как бы отметили то, что ліси - головна цінність курорту: з 86 тисяч га, які займає місто, 65 тис. належить саме їм.

Історія

 

Точна дати заснування міста не відома, вже в XI столітті до н. е. місто було відоме під назвою Фіскос і входило до складу Карії. Не для кого не секрет то, что непременно, стоит упомянуть то, что у X ст. до н. е. потрапило під вплив, как все говорят, сусіднього Родосу. Несомненно, стоит упомянуть то, что всем понятно о том, что з VI ст. до н. е. під владою персів. Обратите внимание на то, что нужно отметить то, что у 334 р. до н. е., після приходу Олександра, как все говорят, Македонського, місто вроде бы как раз було віддано Родосу. И даже не надо и говорить о том, что все знают то, что з 164 р. до н. е. місто, мягко говоря, переходить під контроль римлян, остаточно приєднане до Риму в I ст. до н. е. Обратите внимание на то, что всем понятно о том, что з 395 р. у складі Візантійської імперії. Все знают то, что вроде бы это было не удивительно, но у VII-VIII ст місто зазнало спустошень від арабів.

 

    Наприкінці XIII ст. місто захоплене тюрками бейлика Ментеше.

    У 1391 р. захоплене турками-османами, і в 1424 р. остаточно приєднане до Османської імперії.

    У 1522 р. за наказом султана Сулеймана, как мы выражаемся, Пишного как бы була побудована фортеця, і місто так сказать було перейменовано в Мармарис (з давньогрецької мови - сяючий, блискучий).

    У 1957 р. місто було зруйноване землетрусом, після, как люди привыкли выражаться, чого также наконец-то було відбудоване, как большинство из нас привыкло говорить, заново.

 

З 1980-х роках місто отримало потужний імпульс до розвитку туристичної галузі.

 

Про походження назви Мармарис є кілька легенд.

 

Одна з их іде з часів султана Сулеймана, как всем понятно, великого. И действительно, представте для себя один факт о том, что розказують, що він приїхав в це місто, перед тим як відправитися завойовувати острів Родос, який зараз наконец-то належить до Греції. И даже не надо и говорить о том, что нужно отметить то, что місто, в яке він прибув, йому дуже сподобалося. Надо сказать то, что вроде бы это было не удивительно, но тож він дав одному архітектору завдання збудувати фортецю, таку щоб вона та його ім'я назавжди ввійшли в історію. Мало кто знает то, что само-собой наконец-то очевидно, після того як Сулейман повернувся в місто, завоювавши Родос, він глянув вперше на фортецю і вона, как все молвят, йому так не сподобалася, що він наказав повісити архітектора, дослівно він сказав «Мармаре іс».

 

Інша теорія, в конце концов, говорить про те, що назва міста также походить від, как люди привыкли, наконец, выражаться, того, що біля Мармарису знаходяться багато родовищ мармару, по-турецьки його називають «мармар».

 

Променад в Мармарисі

 

Розваги

 

Мармарис іноді називають турецькою Ібіцею, тому що в ньому велика кількість нічних клубів і барів на Bar street, в яких до, как мы с вами постоянно говорим, самого ранку не вщухає музика і веселощі. Всем известно о том, что было бы плохо, если б мы не отметили то, что до речі, вхід в усі бари на цій вулиці - безкоштовний. Очень хочется подчеркнуть то, что вроде бы это было не удивительно, но тому Мармарис не вроде бы підходить для, как большая часть из нас привыкло также говорить, спокійного відпочинку, і любителям тиші краще придивитися до Ічмелеру, який, в конце концов, знаходиться за 5 хвилинах їзди. Не для кого не секрет то, что представте для себя один факт о том, что у місті пропонується набір розваг на будь-який смак: сафарі на квадроциклах, сафарі на джипах, рафтинг, аквабайк, прогулянки на конях, яхтинг, поїздка на грецький острів Родос, дайвінг, параглайдинг, а також багато ознайомлювальних екскурсій по історичних місцях (Ефес, Памуккале, Галікарнас і т.

Клімат

 

Клімат в Мармарисі типовий середземноморський. И даже не надо и говорить о том, что и вправду, середня температура січня - близько 7,5 градусів з дощами і мокрим снігом. Необходимо отметить то, что представте для себя один факт о том, что абсолютний мінімум, в конце концов, становить всього ?4. Мало кто знает то, что всем понятно о том, что навесні вже +15 +25 але вода тільки в травні прогрівається до +20, що ще как раз досить холодно для купання. Все давно знают то, что не достаточно кто как бы знает то, что влітку температура коливається близько +40. Мало кто знает то, что нужно наконец-то огласить то, что максимальну температуру було зафіксовано у +48. Все знают то, что всем понятно о том, что восени у вересні та жовтні вже не так спекотно - в, как почти все выражаются, середньому +30 і вода +25 - +28.

 

Транспорт

 

Місто розташоване за 95 кілометрів від аеропорту Даламан, куди, стало быть, ходять автобуси компанії Хаваш (Havas). Їхній рух также приурочено до рейсів авіакомпанії Turkish Airlines.

 

По місту курсують маршрутні таксі (долмуші), які відрізняються за кольором, замість номерів. Конечно же, все мы очень хорошо знаем то, что вроде бы это было не удивительно, но помаранчевий долмуш, мягко говоря, ходить до Ічмелераа, зелений по місту, а сині - в Армуталан.

 

 

Променад в Мармарисі

 

Розваги

 

Мармарис іноді називають турецькою Ібіцею, тому що в, как мы с вами постоянно говорим, ньому велика кількість нічних клубів і барів на Bar street, в яких до, как мы выражаемся, самого ранку не вщухає музика і веселощі. Очень хочется подчеркнуть то, что было бы плохо, если б мы не отметили то, что до речі, вхід в усі бари на цій вулиці - безкоштовний. Возможно и то, что вроде бы это было не удивительно, но, как большинство из нас привыкло говорить, тому Мармарис не вроде бы наконец-то підходить для, как большая часть из нас привыкло, вообщем то, говорить, спокійного відпочинку, і любителям тиші краще придивитися до Ічмелеру, який, в конце концов, знаходиться за 5 хвилинах їзди. Обратите внимание на то, что представте для себя один факт о том, что у місті пропонується набір розваг на будь-який смак: сафарі на квадроциклах, сафарі на джипах, рафтинг, аквабайк, прогулянки на конях, яхтинг, поїздка на грецький острів Родос, дайвінг, параглайдинг, а також багато ознайомлювальних екскурсій по історичних місцях (Ефес, Памуккале, Галікарнас і т. д.).

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА