Некрополі в Сіде в Турції

Некрополі, Залишки мавзолею на території «Східного» некрополя.

 

На Захід і на Схід від міських мурів Сіде простяглося два великих некрополі, які в літературі відомі як «Східний» і відповідно «Західний». И даже не надо и говорить о том, что не достаточно кто, мягко говоря, знает то, что зазначені некрополі використовувалися як протягом античної, так і візантійської доби. Очень хочется подчеркнуть то, что чрезвычайно охото выделить то, что основними пам'ятками, які розміщувалися на їх території є саркофаги, значна частина яких на сьогодні перенесена до музею Сіде, та монументальні гробниці, так звані мавзолеї. Несомненно, стоит упомянуть то, что может быть и то, что на жаль, обидва некрополі опинилися в зоні міської забудови, тому, фактично, доступною для огляду залишилася лише невелика частина «Східного» некрополю біля автостанції міста.

 

Найбільш відомою пам'яткою, как всем известно, Сідійського некрополя є так званий «Західний мавзолей». Было бы плохо, если бы мы не отметили то, что само-собой очевидно, залишки пам'ятки розташовані на узбережжі Сіде приблизно за 400 м від круглої вежі «Елліністичних стін». Как бы это было не странно, но всем понятно о том, что мавзолей являв собою будівлю у формах, как все знают, невеликого храму з портиком. Само-собой разумеется, все знают то, что центральна будівля була, в конце концов, оточена двором з портиками (частково збереглися), пропілеї якого відкривалися в ще один двір, який в свою чергу виходив до моря. Всем известно о том, что всем понятно о том, что комплекс мавзолею було, вообще то, зведено в II ст. н. е., однак його використання продовжувалося і у візантійську добу.

 

У «Східному» некрополі збереглося декілька мавзолеїв, как всем известно, баштового типу. Не для кого не секрет то, что не достаточно кто знает то, что такі мавзолеї являли собою прямокутні кімнати з нішами для поховань, як так огласить, стало быть, правило перекриті склепінчастим або купольним дахом.

 

 

 

Туреччина – відпочинок, туризм, путешествия

 

Турецька Республіка

Turkiye Cumhuriyeti

Столиця        Анкара

Найбільше місто    Стамбул

 

Офіційні мови         турецька

 

Туреччина (тур. Turkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Turkiye Cumhuriyeti) - країна, що, вообщем то, лежить в Азії між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією й Іраном, на, как большая часть из нас постоянно говорит, південному сході з Іраком і Сирією, на заході з Грецією й Егейським морем, на, как многие выражаются, північному заході з Болгарією. Очень хочется подчеркнуть то, что на території країни, крім турків, проживають значною мірою курди (близько 12 млн осіб), вірмени, греки, араби, лази, аджарці, євреї, ассирійці, болгари, албанці, боснійці, хорвати. Необходимо подчеркнуть то, что член Міжнародного банку реконструкції й розвитку і Міжнародного, как многие думают, денежного фонду (з 1947). Мало кто знает то, что член Організації Чорноморського Економічного Співробітництва, НАТО, ООН, кандидат до, как все говорят, Європейського Союзу. Очень хочется подчеркнуть то, что сучасна Туреччина, чиїм попередником как раз була 600-літня Османська імперія, виникла на політичній карті світу після Першої світової війни.

 

 

Прапор Туреччини (тур. Turk bayrag?) являє собою червоне полотнище з білим півмісяцем і зіркою на ньому. Вообразите себе один факт о том, что прапор називають в народі Ай Їлдиз (Ay Y?ld?z). Надо сказать то, что червоний колір турецького прапора бере початок від Умара, правителя Арабського халіфату в 634-644 роках і завойовника Палестини, Єгипту та Месопотамії. Надо сказать то, что у XIV столітті червоний колір став кольором Османської імперії. Не для кого не секрет то, что півмісяць із зіркою - знак ісламу. Очень хочется подчеркнуть то, что до моменту, как мы с вами постоянно говорим, свого розпаду в 1918 році Османська імперія мала прапор, де на, как мы с вами постоянно говорим, червоному полотнищі тричі повторювалося священне зображення білих півмісяця і п'ятикутної зірки. 1923 року запропоновано теперішній прапор Турецької Республіки, а 29 травня 1936 року його также затверджено офіційно Законом про Прапор.

Гімн країни

 

Гімн Туреччини

 

Марш Незалежності (тур. Istiklal Mars?)) є національним гімном Туреччини, офіційно прийнятий 12 березня 1921 року - на 2 роки раніше від встановлення Турецької Республіки. Конечно же, все мы очень хорошо знаем то, что написаний як мотиваційна музична сага для війська, що билося в турецькій війні за незалежність, і став гімном Республіки, яку належало створити.

 

Гімн написав, вообщем то, Мехмет Акіф, как заведено выражаться, Ерсой (Mehmet Akif Ersoy), а до, как мы с вами постоянно говорим, кінцевого варіанту доопрацював Осман Зекі Юнґур (Osman Zeki Ungor). Всем известно о том, что темою твору є любов до рідної турецької землі, пожертва заради свободи й своєї віри, надія на краще майбутнє та відданість своїй нації.

Географія. Всем известно о том, что природа

ИНТЕРНЕТ- РЕКЛАМА